Tkaniny Ankona

http://globalarchaeology.ca/2017/05/no-rx-online-pharmacy-ordine-risperdal-risperidone-spedizione-trackable/ Nasza Spółka „ANKONA” powstała w 2007 r. jako firma produkująca tkaniny, wykorzystując doświadczenie zawodowe wspólników działających przez wiele lat w branży włókienniczej i handlu. Firma od początku specjalizuje się w produkcji tkanin bawełnianych, poliestrowo-bawełnianych, bawełninano-lnianych.
WP_20160614_18_49_33_ProTkaniny dostarczane są naszym klientom jako surówki oraz w wykończeniach (barwie, druku, z różnymi apreturami) zgodnych z ich oczekiwaniami, często na ich specjalne zamówienie. Szczególną grupę tkanin produkowanych dla naszych odbiorców stanowią tkaniny trudnopalne, spełniające warunki stawiane przy dostawach na rynek Wielkiej Brytanii, które potwierdzone są certyfikatami zgodności z normą BS5852 (w tym np. schedule 3 crib 5 interliner) laboratoriów angielskich takich jak INTERTEK czy FIRA. We współpracy z naszymi klientami dopracowane zostały także tkaniny pierzochronne (inlet), których właściwości potwierdzają certyfikaty wyspecjalizowanego w tej dziedzinie laboratorium IDFL ze Szwajcarii. Z powodzeniem rozwinęliśmy także produkcję artykułów antypoślizgowych – silikon zapewniający te właściwości nanoszony jest na tkaniny i włókniny polipropylenowe.
Nasze tkaniny znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym w znaczącej ilości w produkcji mebli. Niektóre z produkowanych przez nas artykułów uzyskały akceptację jako spełniające wymagania firmy IKEA, a produkowane przez nas tkaniny lniano-bawełniane dostarczane są jako tkaniny meblowe obiciowe do wielu firm meblowych, produkujących meble tapicerowane, przeznaczone głównie na rynki zachodnioeuropejskie.plecionkarka HERZOG
W 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję linek polipropylenowych, w tym linek gumowych typu expander, w grubościach od 3 do 24 mm. Linki produkujemy na plecionkarkach niemieckiej firmy Herzog ,zapewniających wysoką jakość naszych produktów. Produkowane przez nas linki znajdują zastosowanie w budownictwie, żeglarstwie, reklamie.
We współpracy z naszymi Klientami kierujemy się przede wszystkim spełnieniem ich oczekiwań względem jakości produkowanych wyrobów, ale dokładamy również wszelkich starań aby zamówienia realizowana były jak najszybciej i terminowo. Jesteśmy szczególnie otwarci na sugestie naszych partnerów dotyczące opracowania nowych asortymentów tkanin lub ich specjalistycznych wykończeń, które pozwoliłyby rozszerzyć współpracę.

http://crochetedbuddies.com/2017/03/14/back-issue-of-crochet-world/ Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem.